İletişim
+90 312 417 17 16

Hakkımızda

0b7a4fb4-fb06-4f8d-9a39-4eb82e08efc2

Çankaya Avukatlık Bürosu, Avukat Buğcan Çankaya tarafından 2010 yılında kurulmuştur.

Hukuki uyuşmazlıkların çözümünde birlikten güç doğar anlayışı çerçevesinde, hukukçuların bir çatı altında toplanarak çalışmasının sonuca odaklı olacağı inancından yola çıkılarak Avukat Berna Hüseyinoğlu ve Avukat Onur Cıvgın ekibe dahil olmuşlardır.

Farklı hukuk dallarında uzmanlaşmanın öneminin farkındayız. Bu nedenle oluşturduğumuz birliktelik farklı hukuk dallarından oluşan uzmanlıklarımızı tek bir çatı altında toplayarak, müvekkillerimize her alanda hizmet verebilme amacını gütmektedir.

Müvekkillerimizin başarısını, kendi başarımızdan önde görürüz. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi derinleştiririz. Bu amaçlarla ulusal ve uluslararası mesleki ve ticari dernek ve kuruluşların çalışmalarına etkin olarak katılır, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak katkıda bulunuruz.

Büromuz, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmaya adamıştır.